• facebook
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

Cfare ne ofrojme

Produkte Featured

Historia jonë

Hengshui gangsheng Instrumente Mjekësi co., Ltd është një ISO13485 profesional dhe prodhues certifikuar SGS me përvojat më shumë se 15 vjet në fushën e pajisjeve mjekësore.

Pas viteve përpjekje dhe të zhvillimit, ne kemi qenë të krijuar gradualisht produkteve të plotë linjë e kujdesit shëndetësor dhe ortopedike formatimin e teksteve mbështetje, duke përfshirë korrektor sjellje, jakë qafës së mitrës, proteze sup, bërryl immobilizer, dore mbajtëse, krahun hobe, mbështetje mesit, gju përmblidhem ortopedike, allçi kyçin e këmbës , jaki gisht dhe etj Ne kemi CE, FDA regjistrimit për të gjithë serinë tonë të produktit. 

Lexo më shumë

Arritje të reja

Na ndiq