• Фејсбук
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

Што нудиме

Избрана Производи

нашата приказна

Hengshui gangsheng медицински инструменти ко., Ltd е професионална ISO13485 и SGS уверение производител со повеќе од 15 години искуство во областа на медицинските апарати.

По неколку години напори и развој, ние сме биле постепено се воспостави целосна производи линија за здравствена заштита и ортопедски протези за поддршка, вклучувајќи држење коректор, грлото на матката јака, рамо ортози, лактот имобилизатор, заграда зглоб, рака прашка, лумбална поддршка, коленото ортопедски заграда, глуждот фибула , прст фибула и др имаме CE, ФДУ регистрација за сите наши производи серија. 

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

Следете нас